Biuro tłumaczeń w Katowicach, znacie ?

Biuro tłumaczeń w Katowicach, znacie ?

Niedawno pewne zlecenie wykonała dla mnie agencja tłumaczeń, o której najpierw sprawdzałem opinię.

Byłem zaskoczony profesjonalizmem, gdyż prędko pozyskałem wycenę, a potem, gdy zaakceptowałem warunki współpracy – umowę do podpisania. Później w krótkim okresie pozyskałem komplet przetłumaczonych dokumentów i mogłem z zadowoleniem rozliczyć się z firmą.

Qwertys

Posty: 16

 
Zapomniałem o tłumaczeniu pewnych dokumentów.

To sprawiło, iż miałem doświadczenie z tym, jakie możliwości są w stanie zaoferować nam tłumaczenia ekspresowe. Wiadomo, że kosztują więcej, ale różnica nie jest diametralnie duża. Gorzej, jeśli sprawdzone biuro tłumaczeń nie jest w stanie skrócić czasu oczekiwania na wykonanie zlecenia, bo ma pełne ręce roboty :)

mati

Posty: 19

 
Z mojej perspektywy kontakt z biurem tłumaczeń powinien być bardzo dobry. Chodzi o to, aby odpowiadali oni na bieżąco na nasze maile, a zarówno odbierali telefony. Klient może dzięki temu zyskać pewność, że ktoś troszczy się o to, aby terminy zostały dotrzymane i chce udzielić klientom odpowiedzi w tym temacie :)

MBsmoke

Posty: 11

 
Cześć.

Które firmy są w stanie zaoferować klientom tłumaczenia ekspresowe? Potrzebuję coś błyskawicznie przetłumaczyć z polskiego na angielski, a także z angielskiego na polski.

Pomoże ktoś?

vokalek

Posty: 13

 
Biura tłumaczeń w Warszawie posiadają niezwykle rozbudowaną ofertę. Sam byłem niesamowicie zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje szansa przetłumaczenia dowolnego dokumentu na język polski nawet z… chińskiego!

Nie korzystałem z takiej szanse, lecz dobrze wiedzieć, że istnieje taka możliwość :)

Klakierek56

Posty: 18

 
Właściwie to nie rozumiem niektórych Waszych wypowiedzi, które dotyczą tłumaczeń ekspresowych. Dla mnie to nic dziwnego, że taka forma współpracy jest bardziej kosztowna. Gwarantujecie sobie w umowie szybszy termin realizacji tłumaczenia = większy koszt. Dla mnie to jasne.

Fanatyk

Posty: 15

 
Nie dziwię się wszystkim Wam, że macie problemy z tym, aby znaleźć sprawdzone agencje tłumaczeń. Czasami człowiek nie jest w stanie ocenić usług firmy inaczej niż po prostu korzystając ich usług. Wtedy możemy uczyć się na błędach. Trudno powiedzieć, jak nam to wyjdzie.

znamsienatym

Posty: 12

 
Odnosząc się do Waszych pytań tłumaczenia pisemne ceny mają naprawdę zróżnicowane. W dużym mieście zaskoczyłem się mega stawkami, natomiast w mniejszym mieście były one zdecydowanie niższe, ale także… negocjowalne. Łatwiej także zdobyć tłumaczenie ekspresowo.

GF6

Posty: 20

 
Szczerze mogę Wam podziękować za rady, ponieważ dzięki nim odnalazłem firmę, która zaoferowała mi ekspresowe tłumaczenia.

Przyznam, iż Wasze wypowiedzi są w stanie faktycznie pomóc każdemu, kto poszukuje sprawdzonego biura tłumaczeń.

Dyduczek

Posty: 18

 
Osobiście bardzo cenię sobie to, aby kontakt biura tłumaczeń stał na właściwym poziomie. Lubię zadzwonić i dowiedzieć się, na jakim etapie jest moje tłumaczenie.

Zwłaszcza, że zawsze zlecam dość sporą ilość dokumentów do tłumaczenia, więc muszę upewniać się, że wszystko będzie na czas.

rohnop37

Posty: 10