Dobry fryzjer w Katowicach, szukam !!

Dobry fryzjer w Katowicach, szukam !!

A może wy mi polecicie jakąś dobrą kosmetyczkę w Katowicach. Chciałabym dokładnie skorzystać z makijażu permanentnego, więc oferta musi być poprzez was koniecznie sprawdzona :) Dzięki bardzo.

Kidi

Posty: 11

 
Polecajcie :) Oj widzę, że nie tylko ja szukam salonu fryzjerskiego w Cieszynie :D Czyżby jakaś zmowa? Poważnie potrzebuję zmienić kolor włosów i zależy mi na prawdziwie profesjonalnej pomocy. Poradzie również.

Milenoss

Posty: 10

 
Nie będę już pytać. Skorzystam z waszego polecenia. Szukam od dłuższego czasu porządnej kosmetyczki w Katowicach, która zajmie się cellulitem. Mam nadzieję, że znajdzie jakiś sposób, żeby mi pomóc.

alara

Posty: 11

 
Jak dobry fryzjer w Katowicach to polecam tę firmę http://www.stepienkosmetyka.pl. Na rynku od lat. Ja korzystam już do roku i nie mam zamiaru tego zmieniać. Mam nadzieję, że i wam przypadnie do gustu. Usługi mają najwyższej jakości, kosmetyki dobrej klasy, jakie nie niszczą włosów, a je odżywiają. Super sprawa.

Lupusx

Posty: 11

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym sprawdzić dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, że to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama szukam informacji na temat gabinetów, bo mam obawy. Życzę powodzenia.

Facio

Posty: 27

 
Dokładnie tak jest. Bo dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest wielu dobrych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No ale pytać zawsze warto.

miga

Posty: 18

 
Koniecznie i to szybko :) Również szukam porządnej kosmetyczki w Katowicach. Mam nadzieję, że jakimś sposobem uda mi się zlikwidować rozstępy, których mam już serdecznie dość.

12erBis

Posty: 10

 
Podoba mi się pomysł z makijażem permanentnym. Sprawdzałam w Katowicach robią go w wielu gabinetach. Ale żebym była pewna, to jednak potrzebuję zdecydowanie więcej informacji. Chyba po prostu udam się do salonu, żeby porozmawiać

Violettaa

Posty: 16

 
Też znalazłam dobrego fryzjera w Cieszynie właśnie blisko siebie. Jak mam przejeżdżać przez całe miasto, żeby dojechać do dobrego salonu, to odpada. Wolę mieć coś sprawdzonego pod nosem :) A tak też się da. Choć pewnie zakres usług w takim renomowanym jest większy.

codePerformance

Posty: 16

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, ale też dieta. Sama wiem, że jest niezwykle ważna. Spróbuj skontaktować się z profesjonalnym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się bardzo wiele istotnych rzeczy.

franuś40

Posty: 14