Manekiny sklepowe

Manekiny sklepowe

Pilnie poszukuję taniej hurtowni fryzjerskiej. Pomóżcie odszukać jakieś rzeczowe miejsce, gdzie produkty nie mają kiepskiej jakości.

zambott

Posty: 16

 
W moim salonie też przydałby się remanent i zakup nowych artykułów fryzjerskich. Szperałam ostatnio w sieci i znalazłam kilka fajnych miejsc do zakupów online. Ale widzę, że i ta hurtownia jest ok. Przyciągają dobre ceny, także być może tutaj się zakotwiczymy:) Zdecydowanie wolę online, niż jeżdżenie po sklepach.

alibastek

Posty: 15

 
Mam nadzieję, iż i mnie przypadną manekiny sklepowe, które zamówiłam w hurtowni. Z opisu i zdjęć wyglądają na ok. Jeszcze nigdy nie udało mi się trafić na model, który byłby faktycznie trwały.

Agmars

Posty: 13

 
Zawsze składam zamówienie w hurtowni fryzjerskiej online i wszystko jest ok. Ogólnie wolę zakupy poprzez internet, a jeżeli chodzi o tę hurtownię to polecam ją i życzę udanych zakupów.

secret santa

Posty: 28

 
Jeśli zależy wam na wysokiej jakości artykułów fryzjerskich to z cała pewnością ta hurtownia będzie wam odpowiadała. Ja już od dawna robię tam zakupy i nie narzekam. Ceny mają bardzo atrakcyjne, wszystko jest ok. Towar szybko wysyłają. Polecam.

Bączeak

Posty: 27

 
Mają bardzo dobrej jakości artykuły fryzjerskie. Jak dla mnie i cena jest ok, dlatego polecam. Widzę, że w takim układzie przepłacałam niepotrzebnie. Takie akcesoria i tak trzeba zmieniać co jakiś czas, dlatego nie ma potrzeby wydawać dużych pieniędzy.

waldek3551

Posty: 20

 
W moim salonie też przydałby się remanent i kupowanie nowych artykułów fryzjerskich. Szperałam ostatnio w sieci i odnalazłam kilka fajnych miejsc do zakupów online. Niemniej jednak widzę, iż i ta hurtownia jest ok. Przyciągają porządne ceny, także być może tutaj się zakotwiczymy:) Zdecydowanie wolę online, niż jeżdżenie po sklepach.

Piotr_21

Posty: 17

 
Też myślałam, żeby kupić do salonu taką główkę fryzjerską, lecz nie niezmiernie orientuję się co będzie najlepsze. Przydałoby się chyba kilka główek do różnych rzeczy. Przyjęłam młode dziewczyny, zatem należałoby byłoby zainwestować w ich praktyki.

vokalek

Posty: 13

 
Jak zależy Ci na główce fryzjerskiej, jaka posłuży Ci trochę dłużej, niż zakupiona byle gdzie, to polecam tę hurtownię fryzjerską http://hurtowniaolaf.pl. Mam nadzieję, iż pomogłem, sam miałem kiedyś taki dylemat.

Ron

Posty: 18

 
Zakupiłem główkę fryzjerską z włosów mieszanych. Mam ją już kilka miesięcy i jestem niezmiernie zadowolony. Wybierasz w zależności od tego, co chcesz na niej trenować. Ja w zasadzie ćwiczę fryzury, dlatego taką wybrałem, bowiem najlepiej się na takiej ćwiczy.

Mnicho56

Posty: 23