Jak wypełnić elektroniczny wniosek urlopowy?

Jak wypełnić elektroniczny wniosek urlopowy?

Witajcie. Bardzo chciałabym przekonać mojego szefa, żeby przejść na elektroniczne delegacje. Powiedzcie mi proszę, czy to idealne rozwiązanie i przede wszystkim, jak odbierają je delegowani pracownicy?

dabuchus56

Posty: 11

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Olbrzymie wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego szanse i to, iż można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

Klaudi

Posty: 20

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z stosownymi czytnikami. Przez takie poczynania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

Ptaszyna

Posty: 19

 
Pamiętam, jakie problemy były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

Różyczka

Posty: 24

 
Niezwykle program do ewidencji urlopów robiony jest poprzez http://www.luminum.pl. Z ich oprogramowania korzystam już idealne kilka lat. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych kłopotów z pracą na tym oprogramowaniu. W 100% odpowiada ono wymaganiom, które stawiają przed nim kadrowcy z przeróżnych rodzajów przedsiębiorstw.

Acclaim

Posty: 17

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. W szczególności wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

proster5

Posty: 16

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, iż od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

Anjinsaan

Posty: 26

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

grzes3345

Posty: 21