mieszkania Kraków, oferta

mieszkania Kraków, oferta

Czy buduje się nowe domy w Krakowie? Gdzie można je znaleźć? Szukam czegoś nowoczesnego i dużego. Mam sporą rodzinę, dlatego wszyscy musimy się tam jakoś zmieścić. Dajecie znać gdzie szukać takich domów.

PaweL

Posty: 2

 
Nie interesowałem się nowymi domami w Krakowie, ale patrzyłem na mieszkania. Często budowane są osiedla gdzie masz i jedno i drugie, dlatego każdy może indywidualnie dopasować ofertę pod siebie. Ceny różne, dlatego warto to sobie sprawdzić i zdecydować, co jest najlepsze.

saradonin

Posty: 6

 
Nie interesowałem się nowymi domami w Krakowie, niemniej jednak patrzyłem na mieszkania. Wielokrotnie budowane są osiedla gdzie masz i jedno i drugie, wobec tego każdy może indywidualnie dopasować ofertę pod siebie. Ceny różne, wobec tego pożądane byłoby to sobie zbadać i zdecydować, co jest najlepsze.

MBsmoke

Posty: 11

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i dużo nie dał. To znaczy jak na standard to mało, ale wiadomo, że ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, że z pracą nie ma problemów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

Eliot56

Posty: 6

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Duży wybór pięknych domów z Krakowie jest na stronie https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to=. Lubię takie nowoczesne domy, dlatego mnie się to podoba. Znajomi kupili taki dom.

Pipek56

Posty: 3

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie właściwe mieszkanie, wobec tego najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wtedy jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wtedy pierwszym klientem.

labuh

Posty: 12