rzeczoznawca majątkowy myślenice, jaka firma

rzeczoznawca majątkowy myślenice, jaka firma

Dzień dobry. Piszę z pytaniem o dobrego rzeczoznawcę majątkowego w Myślenicach. Zależy mi na profesjonaliście z prawdziwego zdarzenia.

MBsmoke

Posty: 7

 
Termin nie jest tak bliski. Myślę, że to będzie czas akurat dla rzeczoznawcy i wyrobi się z tą całą analizą rynku itd. Nigdy czegoś takiego nie zlecałem, ale zdaję sobie sprawę, że nie jest to błyskawiczna praca. Jak coś, możecie podsyłać jeszcze jakieś adresy ekspertów z Myślenic.

pawel253

Posty: 7

 
A kiedy rzeczoznawca majątkowy ustala cenę. Jest w stanie na samym początku podać orientacyjny koszt usługi. Szukam kogoś z Myślenic, ale oczywiście zależy mi na jakiejś przystępnej cenie. Czekam :)

dermitus

Posty: 13

 
Podzwoń i porównaj oferty. Bywa, iż faktycznie można zaoszczędzić w ten sposób parę zł. Jeżeli chodzi o wycenę domu w Myślenicach, to trzeba się liczyć z kosztami. Ostateczna cena zależy od wartości przedmiotu. Wiem, iż zależy też od celu. Nie wiem, do czego są te najdroższe?

Bialy_Wilk

Posty: 20

 
Nie polecam na szybko. Wycena domu wymaga czasu i naprawdę rzetelnego podejścia do sprawy. Znajoma zleciła ekspresową wycenę i niestety okazała się mało poprawna :( Z Myślenic nie znam żadnej firmy, ale z okolic mogę polecić kogoś wiarygodnego.

Black_Riot

Posty: 7

 
Jak masz sprawę sądową, to wtedy wynagrodzenie dla rzeczoznawcy majątkowego ustala sąd. Nie musisz szukać na własną rękę, ani ustalać z nim kosztów za usługę. Wiem, bo znajomy miał sprawę i tak właśnie było. Możesz oczywiście sprawdzić, jak kształtują się ceny w Myślenicach. Ale myślę, że to zbędne. Pozdrawiam.

giena1977a

Posty: 9

 
Podzwoń i porównaj oferty. Bywa, że naprawdę można zaoszczędzić w ten sposób parę złotych. Jeśli chodzi o wycenę domu w Myślenicach, to trzeba się liczyć z kosztami. Ostateczna cena zależy od wartości przedmiotu. Wiem, że zależy też od celu. Nie wiem, do czego są te najdroższe?

irek1981

Posty: 14

 
Nie polecam na prędko. Wycena domu żąda czasu i rzeczywiście rzetelnego podejścia do sprawy. Znajoma zleciła ekspresową wycenę i na nieszczęście okazała się mało poprawna :( Z Myślenic nie znam żadnej firmy, lecz z okolic mogę polecić kogoś wiarygodnego.

DIOBELL

Posty: 11

 
Najpierw dokonałem szacunkowej wyceny samodzielnie z jakiegoś tam kalkulatora. Zauważyłem jednak, że to robota dla profesjonalistów. Wycenę nieruchomości w Myślenicach wykonała dla mnie ta firma https://www.tmlnieruchomosci.pl. Jestem zadowolony. Bardzo kompetentny rzeczoznawca.

Jarciowek

Posty: 12

 
Najniezwyklej martwi mnie fakt ceny takiej usługi. Czy taki rzeczoznawca będzie w stanie przedstawić wstępny koszt takiej wyceny działki w Myślenicach? Bez tego ani rusz. Wycena konieczna mi jest do dość skomplikowanej sprawy sądowej.

ajajaj09

Posty: 15