wirtualne biuro Warszawa, warto inwestować ?

wirtualne biuro Warszawa, warto inwestować ?

Dowiadywałem się, że wirtualne biuro to całkiem idealne rozwiązanie. Chciałbym jednak znaleźć coś w Warszawie dokładnie w śródmieściu. Myślę, że to chyba najlepszy adres dla wizerunku firmy.

Aga-lloch

Posty: 7

 
Planuję tak samo, jak większość z nas tutaj i mam nadzieję, iż dobrze trafię na wirtualne biuro w Warszawie śródmieściu i będę zadowolona. Propozycji jest dużo, więc powinno odnaleźć się coś konkretnego. Może jak ktoś poleca któreś, niech pisze. Przeczytamy i dowiemy się więcej niż tylko z samej reklamy :D

dukonek6

Posty: 10

 
To działam, jak piszecie :) Sam już kiedyś przeliczałem, ile wyjdzie taniej, więc wiem, że są to spore koszty. Jednak najbardziej jestem zadowolony z faktu, że wirtualne biuro w Warszawie śródmieściu zapewni firmie dobry start wizerunkowy.

juron

Posty: 11

 
A ja myślałam, iż biuro wirtualne nie wynajmuje powierzchni biurowej. A tu niespodzianka, albowiem rozmawiałam i na naprawdę porządnych warunkach, będę miała biurko do pracy :) no i naturalnie przede wszystkim zarejestrowaną firmę pod prestiżowym adresem.

Kaazz

Posty: 9

 
Miałam okazję przez dobrych parę lat funkcjonować w oparciu o wirtualne biuro w Warszawie. Polecam zajrzeć na stronę http://www.city-office.pl/kontakt/. Rzetelna firma od lat na rynku, także bez żadnych obaw co do renomy i obsługi. Oczywiście kompleksowo, bo można wynająć też biuro na kilka dni.

Kitas

Posty: 7

 
A ja myślałam, że biuro wirtualne nie wynajmuje powierzchni biurowej. A tu niespodzianka, bo rozmawiałam i na naprawdę dobrych warunkach, będę miała biurko do pracy :) no i oczywiście przede wszystkim zarejestrowaną firmę pod prestiżowym adresem.

hyzio

Posty: 17