sesja nad morzem, szukam

sesja nad morzem, szukam

Poszukuje fotografa do sesji nad morzem. Jeśli znacie kogoś, kto jest doświadczony i zna jakieś ciekawe miejsca to dajcie znać.

dobres34

Posty: 1

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

090913123

Posty: 2

 
Uwielbiam morze, wobec tego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, natomiast jeżeli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, jaka takie fotografie robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wówczas pojedziemy z rodziną. Im więcej takich oryginalnych zdjęć mamy tym lepiej.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Osoby, które chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która bardzo dobrze zna się na robieniu zdjęć.

Rimano

Posty: 6

 
My najczęściej sami robimy sobie zdjęcia. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze ślubu. Wiem, że takie sesje są obecnie możne, dlatego nie ma większych problemów żeby kogoś odpowiedniego znaleźć.

modniś45

Posty: 2

 
Fotografii każdy z nas ma niezwykle sporo, ale sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeżeli trzeba troszkę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie fotografie wykonane poprzez profesjonalistę.

sertusw

Posty: 6

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

23-Obert

Posty: 6

 
My nad morzem mieliśmy fotografie ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, zatem polecam wszystkim. Kosztuje to troszkę, ale efekt jest po prostu super, zatem nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Teraru

Posty: 2

 
Mieliśmy zrobić sesję lifestyle nad morzem, niemniej jednak nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To oznacza terminy były, niemniej jednak my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z doświadczonymi zdjęciami, zatem na nią czekam.

Klara323

Posty: 4

 
Mnie się niesłychanie podobała sesja rodzinna nad morzem, albowiem powstały niesamowite zdjęcia. Stosowne ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, albowiem nie wiemy jak.

Aga-lloch

Posty: 8