Czy ktoś poleci mi dobrą pracownię krawiecką ?

Czy ktoś poleci mi dobrą pracownię krawiecką ?

Hej.

Ostatnio zostałam zatrudniona jako zastępca managera w wysokiej jakości restauracji. Mam do wyszukania firmy, jaka zaprojektuje i zrobi około 15 uniformów dla naszych kelnerów. To musi być topowa jakość, nowoczesny natomiast eleganci design i dobre materiały.

Jesteście w stanie kogoś takiego mi polecić?

Mamuścka3

Posty: 27

 
Witam Cię serdecznie.

Ja z głębi serca i dobrego stylu jestem w stanie polecić jedynie jeden salon, w którym faktycznie szyją na miarę nie jedynie ciała, lecz i na miarę mody i szyku. www.necommeca.com sprawdź koniecznie kiedy będziesz miała chwilkę czasu. Ja korzystałam z tego salonu kilkakrotnie i jeden projekt wypadł nawet dwukrotnie lepiej niż jeden z najlepszych z Wawy, dlatego jedynie tutaj wysyłam moje projekty do realizacji.

Pozdrawiam. Wiola.

Fajae

Posty: 17

 
Cześć, pozdrawiam Ciebie serdecznie. Moja szefowa nam zamawiała uniformy z tej firmy http://www.necommeca.com oni szyją wszystko sami i nie dają do jakiś chińczyków czy kogoś tam, co robi ciuszki z byle czego. Nasze wdzianka są rzeczywiście idealnie wykonane i pomimo tego, iż to pracowe wdzianko, to wygląda jak pierwsza klasa i niezwykle chętnie w tym chodzę. Świetnie leży, maskuje brzuszek i wyglądam elegancko. Po prostu każda z nas myślała, iż dostanie coś kiepskiego natomiast tu niespodzianka :)

zeroo13

Posty: 26

 
Jeśli myślisz o tym, żeby założyć coś z górnej półki za nieduże pieniądze to z Wrocławia polecam http://www.necommeca.com. Ja już nie raz korzystałam z ich usług. Z resztą wejdź na stronę natomiast od razu zobaczysz na co jest ich stać. To doskonała opcja dla każdej kobiety z wyższych sfer, ale i każdej, która zna swoją wartość i nie chce jej obniżać. To, co jest istotne to fakt, że używają tylko materiałów wysokiej jakości. W końcu co to za marynarka z 100% bawełny? Oni umieją bardzo dobrze dobrać materiał i zrealizować twoje wizje.

xacti

Posty: 21

 
Ojej, ja wiem jak to jest niezmiernie trudno odszukać krawca czy zakład, który szyje rzeczy na czasie. Nawet jak pokażesz projekt, to mogą ci uszyć coś w ogóle innego. Ważna jest też tkanina, idealne tkaniny i nowoczesną technikę ma Neco z Wrocławia, tutaj masz ich adres www.necommeca.com jakbyś miała jakieś pytania czy coś to możesz maila wysłać, zaś nie jak w starych zakładach nie mają nawet niekiedy telefonu, który by ktoś odbierał.

Bardzo polecam, bowiem to zakład na czasie.

irek1981

Posty: 17