wywoływanie zdjęć M1, dobra firma ?

wywoływanie zdjęć M1, dobra firma ?

Mam pytanie o odbitki w M1. Czy tu można mieć pewność, że robią to dobrze. Mam do wywołania sporo zdjęć dzieci i chciałabym, żeby nadawały się do albumu i na pamiątkę :) Jak coś wiecie, piszcie. Dziękuję.

Klumer5

Posty: 6

 
Mnie pasują te usługi fotograficzne http://fotograf-m1.pl. Punkt foto znany i ceniony od lat. Mają nie tylko najlepsze usługi, lecz też całkiem w porządku ceny. Znam ich od lat. Częstokroć korzystam z sprawiania fotografii. Dobre laboratorium w Krakowie.

34_erikos

Posty: 17

 
Jak są dobrzy, to zapewne będzie trzeba trochę poczekać :), bo mają dużą ilość klientów. Nie polecam tych ekspresowych punktów, bo tam nie skłaniają się ku jakości :) Jak zależało mi na naprawdę dobrych odbitkach, udałem się do M1. Tam mają profesjonalne laboratorium fotograficzne. Zawsze bardzo miła obsługa.

@_24lampy

Posty: 9

 
Mnie również zależy na szybkich odbitkach w Nowej Hucie. Może zerknę, bo już naprawdę nie wiem, komu je zlecić. Ceny nie są też tak korzystne, jakbym chciała. A może znacie jakiś tani punkt. Mam dużą ilość zdjęć do wywołania. Jeśli coś wiecie na ten temat, odezwijcie się. Pozdrawiam.

eGall

Posty: 11

 
A wywoływanie zdjęć w M1? Dużo dobrych opinii ma ten punkt. W sumie od zawsze u nas na rynku, więc fotograf pewnie doświadczony. Nie ukrywam, że też szukam najlepszego laboratorium fotograficznego. Jak coś, polecajcie dalej. Każdą propozycję dokładnie sprawdzę. Dziękuję.

matek562

Posty: 12

 
Tym niezwyklej tak jest, jak zależy ci na naprawdę porządnej jakości. Fotografie z pięknych miejsc z wakacji a tu jakość bardzo kiepska. Znam ten temat :) Nie ma to jak poczytać opinie o fotografie w Krakowie i oprzeć się na poleceniach ludzi, którzy mieli już do czynienia z danym punktem.

Oct714

Posty: 13