Jest kamerzysta w Bełchatowie?

Jest kamerzysta w Bełchatowie?

Witam serdecznie, chciałbym zwrócić się do was z prośba odnośnie kamerzysty.

Planuję wesele i poszukuje osoby, jaka zna się na kamerowaniu i jest niezwykle dobra w tym co robi. Chciałbym was prosić o namiary i informacje jeżeli znacie kogoś takiego.

Ptaszyna

Posty: 19

 
Cześć, szukam osoby która robi bardzo dobre filmy weselne.

Chodzi mi o kamerzystę z doświadczeniem, który uchwyci najlepsze momenty i skleci z tego dobrą pamiątkę. Moja przyszła żona słyszała, że w Bełchatowie jest ktoś taki. Może wy wiecie o takiej osobie? Bardzo was proszę o namiary na dobrego kamerzystę, będziemy wdzięczni.

cinto

Posty: 18

 
Witam, również szukam kamerzysty na komunię mojej córki, to będzie niesłychanie wyjątkowy i niepowtarzalny dzień zatem tak niesłychanie zależy mi na kimś kto uchwyci najważniejsze momenty z tego wielkiego dnia. Bardzo was proszę o namiary na kogoś takiego, liczę niesłychanie na waszą pomoc i porady, będę ogromnie wdzięczna za informacje, dziękuję i pozdrawiam.

roudee

Posty: 17

 
Hej, wiecie kto się bardzo dobrze zna na kamerowaniu? Szukam profesjonalnego kamerzysty na ślub lecz nie wiem kto się nadaje a kto nie. Zwracam się więc z prośba do was o rady.

Może polecicie mi osobę, która zna się na rzeczy i robi profesjonalne filmy, które zachwycają? Jęli tak to podajcie namiary, będę ogromnie wdzięczy za informacje.

eX777

Posty: 27

 
Witam, również szukam kamerzysty na komunię mojej córki, to będzie bardzo wyjątkowy i niepowtarzalny dzień dlatego tak bardzo zależy mi na kimś kto uchwyci najważniejsze momenty z tego wielkiego dnia. Bardzo was proszę o namiary na kogoś takiego, liczę bardzo na waszą pomoc i porady, będę ogromnie wdzięczna za informacje, dziękuję i pozdrawiam.

mati

Posty: 19

 
Dzień dobry, wiele osób poleca mi kamerzystę ze strony internetowej http://filmex.net.pl, twierdza, że jest niezastąpiony i kręci bardzo piękne filmy pamiątkowe. Mieliście może już do czynienia z nimi? Jeśli tak to jak wam się podobała ich praca i efekt końcowy? Polecacie ich usługi czy raczej odradźcie? Zależy mi na waszej opinii gdyż nie chcę popełnić błędu.

Pozdrawiam.

Jasiaaa

Posty: 17

 
Cześć, niesłychanie wyśmienitym kamerzystą w Bełchatowie jest http://filmex.net.pl, mają niesłychanie dobrą ekipę i robią faktycznie dobre filmy, kręcili u mnie na balu maturalnym i jest niesłychanie porządny, podoba się każdemu natomiast przy tym mają niesłychanie porządny cennik.

Polecam go każdemu bo jest faktycznie porządny.

Tomcio

Posty: 18

 
Dzień dobry, planuję właśnie ślub i szukam dobrego fotografa i kamerzystę. Moi znajomi polecili mi kamerzystę ze strony internetowej filmex.net.pl lecz nie jestem przekonana co do nich w stu procentach. Możecie się wypowiedzieć na dany temat? Może korzystaliście już z usług danej osoby?

Polecacie czy raczej odradzacie ich usługi?

El2CzupakaBra

Posty: 22