fotograf wesele w Zielonej Górze, gdzie warto ?

fotograf wesele w Zielonej Górze, gdzie warto ?

Ile może teraz kosztować fotograf na wesele w Zielonej Górze? Jeśli wiecie jak to wygląda to dajcie mi znać.

alek45

Posty: 1

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który weseli się niezwykle dużym uznaniem. Niestety nie mam dzisiaj namiarów do niego, natomiast jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, jaka wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze fotografii tak mnóstwo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wówczas super.

Marioleczka

Posty: 4

 
U nas był fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, ale wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bo przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

TomekK

Posty: 3

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

hamuś45

Posty: 2

 
U nas był fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek niezmiernie dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, natomiast wie również jak ustawić młodych, aby ich fotografie były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bowiem przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Dziś jest o tyle dobrze, iż fotografie ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było wyśmienitym pomysłem. Mam takie fotografie i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego cieszę się, iż przyszła moda na fotografie w jakiś niezmiernie interesujących miejscach. To lepiej wygląda.

Nagórę44

Posty: 2

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak dużo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

Olafff

Posty: 2

 
Każdy ma inne wymagania. Znajomy woleli wydać mało, ale i efektów też się super nie spodziewali. Inni wydali tysiące złotych i mają teraz przepiękne zdjęcia ze ślubu i wesela.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, ale akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, zatem trzeba zadbać o to, aby była rzeczywiście niezmiernie wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze niezwyklej zadowoleni. Fotografa bez kłopotów się znajdzie.

090913123

Posty: 2

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze znalazłam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Wielu moich znajomych ma zdjęcia właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

Black_Riot

Posty: 14