Fotograf ślubny gdynia, sprawdzony ?

Fotograf ślubny gdynia, sprawdzony ?

Witam. Mam pytanie jak wygląda sprawa z fotografem ślubnym w Sopocie. Ile wcześniej trzeba zamawiać. Pewnie im lepszy, tym nie ma wolnych terminów na najbliższe kilka lat :D Czekam i dziękuję za wszelką pomoc.

Bialy_Wilk

Posty: 7

 
Widzę temat rzeka :) My również w takiej samej rozterce, jakiego fotografa zamówić z Trójmiasta. Liczymy na polecenia tak samo, jak wszyscy tu zaglądający.

Anonim.KuBa

Posty: 9

 
Może i tak. Nie ma reguły, lecz nie masz gwarancji na fachowe zdjęcia ślubne, jeśli nie sprawdzisz kto to Gdańska. Myślę, iż wam się po prostu udało. W naszym przypadku przeszliśmy kilka rozmów i dopiero czwarty fotograf okazał się w pełni doświadczony. Aha nie do końca należy wierzyć tym portfolio, jakie mają na swoich stronach ;)

labuh

Posty: 17

 
Polecam tutaj http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Doskonała obsługa ceremonii ślubnych, fotografia ślubna w Trójmieście godna polecenia za świetny styl.

Marioleczka

Posty: 20

 
Widzę temat rzeka :) My również w takiej samej rozterce, jakiego fotografa zamówić z Trójmiasta. Liczymy na polecenia tak samo, jak wszyscy tu zaglądający.

Jasiaaa

Posty: 17

 
Widzę stale te same dylematy :) Kochani najlepiej znaleźć profesjonalnego fotografa ślubnego, który dopasuje wam coś szczególnego. Jeśli chodzi o Trójmiasto nie ma problemów ze znalezieniem dobrych ofert. Trzeba poświęcić trochę czasu i już.

Michasik

Posty: 21

 
Też mamy zamiar zamówić taki reportaż, albowiem to kapitalna pamiątka. Jednak na razie też poszukujemy kogoś konkretnego od zdjęć ślubnych w Gdańsku. Chyba dojeżdżają nieco dalej? Mam taką nadzieję, albowiem w trójmieście trudno o wolne terminy :( Zwłaszcza na czerwiec i lipiec. Polecacie kogoś może?

Miluśkooo2

Posty: 9

 
U nas było szybko i na temat. Zamawialiśmy fotografa ślubnego w Gdyni na miesiąc przed. Wszystko udało się, jak powinno :) A sesja plenerowa była za granicą. Na sukces nie ma reguły.

eGall

Posty: 18

 
Też robiliśmy fotografie ślubne w Trójmieście. Plener taki trochę skakany, ale właśnie taki zaproponował nam fotograf, z czego oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni. To prawda, iż morze cudownie nadaje się na tło sesji plenerowej.

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Mieliśmy sesję plenerową nad naszym wspaniałym morzem. Polecam każdemu, albowiem zdjęcia ślubne w Sopocie wychodzą najpiękniejsze. To prawda, iż trzeba trafić na dobrego fotografa, który będzie ten region miał w małym palcu, ale to miejsce jest faktycznie magiczne. Koniecznie weźcie je pod spostrzeżenie.

Agmars

Posty: 17