Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie

Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie

Zastanawiam się nad wprowadzeniem centrali rekuperacyjnej. Mam projekt domu pasywnego/energooszczędnego i staram się podejść do sprawy racjonalnie. Poszukuję również wykonawcy, który ogarnąłby mi temat od podstaw, żebym nie musiał szukać serwisu w przyszłości. Ogólnie chciałbym porozmawiać o zaletach rekuperacji.

labuh

Posty: 1

 
Dobra klimatyzacja podnosi odporność i ogólnie poziom zdrowia, o czym mówi coraz więcej raportów. Poza tym, jak może wyglądać działalność bez klimatyzacji teraz? Komiczne.

Milenoss

Posty: 7

 
Potwierdzam, że nie naciągają na jakieś dziwne technologie, tylko się przykładają do dopasowania i poświęcają czas zleceniu i się nie śpieszą. Ma działać i działa.

Black_Riot

Posty: 3

 
Dopóki jest moda na OZE to warto ogólnie w takie instalacje inwestować, bo to się nawet z czasem przekłada na wzrost wartości nieruchomości.

Marioleczka

Posty: 5

 
Efektywne chłodzenie moim zdaniem uzyskasz przez system klimatyzacji powiązany z wodą lodową. Mocno chwalony przez łatwość montażu i większe możliwości konfiguracji, a wiadomo, że w niektórych obiektach komercyjnych właśnie czegoś takiego się wymaga. Wiem, że w okolicach Poznania się tematem zajmują oni https://aptherm.com/klimatyzacja.html.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Serwis najlepiej ogarnąć u wykonawcy, bo przynajmniej masz stały kontakt i jakieś wskazówki eksploatacyjne na przyszłość, ewentualnie tańszą modernizację. Trzeba dobrego serwisu pilnować.

namok

Posty: 2

 
Można kombinować jeszcze z systemem stałego utrzymywania temperatury przez całą dobę. Przy wrażliwej technologii to już obowiązkowa sprawa.

Bialy_Wilk

Posty: 8

 
Im łatwiejsza w naprawie klimatyzacja, tym lepiej, a z czasem na pewno będziesz potrzebować modernizacji. Jakieś przekombinowane rozwiązania to lepiej odrzucić.

Posty: 2