pizza w Bydgoszczy, szukam!

pizza w Bydgoszczy, szukam!

Dzień dobry. Szukam jakiegoś fajnego klimatycznego miejsca, gdzie można zjeść dobrą pizzę w Bydgoszczy. Czekam na waszą pomoc.

Spirek

Posty: 6

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno odszukasz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. W szczególności jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

kerad17

Posty: 21

 
No właśnie, a jakie dokładnie ciasto preferujecie? Grube czy cienkie? Kiedyś lubiłam puchatą pizzę, ale odkąd zjadłam w Bydgoszczy cienkiego placka wprost zakochałam się w takim właśnie spodzie. No i oczywiście w stylu wegetariańskim.

MBsmoke

Posty: 7

 
Doskonale, iż wątek porządnej pizzy w Bydgoszczy został podjęty :) Chwalę temat, bowiem sama jestem zainteresowana jakimś fajnym lokalem, gdzie można posiedzieć i zjeść smacznego chrupiącego placka.

showmemore43

Posty: 22

 
Od dłuższego czasu pizzę zamawiam tutaj www.piratto.pl. To według mnie najlepszy lokal w Bydgoszczy, gdzie mają niezwykle ciekawe menu również różne potrawy zamiast pizzy. Pizzeria jest czynna długo i bez różnicy na to, czy to niedziela czy święta. Wiele moich znajomych ma dobre zdanie o tym miejscu. Szczerze polecam.

Złoty

Posty: 22

 
Podobno są lokale czynne do 5 rano. Jak coś wiecie w tym temacie, to też chętnie skorzystam. Nieraz jest potrzeba zjedzenia dobrej pizzy późno w nocy, a tu nie ma gdzie zamówić. Polecajcie jakieś miejsca w Bydgoszczy.

johncena67

Posty: 9

 
Pieczarki, szynka i brokuły :) To moja ulubiona pizza, którą na szczęście można kupić w każdej pizzerii w Bydgoszczy. Znajoma ma większe wymagania i zwykle nie jest zadowolona z realizacji zamówienia :D Gdy nie mam możliwości wyjścia, zamawiam jedzonko do domu, ale to oczywiście rzadziej, bo wolę ruszyć w drogę przed kolejną porcją kalorii.

Black_Riot

Posty: 15