Tania pizzeria Ostrowiec

Tania pizzeria Ostrowiec

Hej.

W jakich lokalach w grę wchodzi dostawa pizzy w Ostrowcu na wynos? Zależałoby mi również na tym, aby koszt dostawy nie był przesadnie wysoki lub po prostu była ona darmowa na terenie miasta.

dof77

Posty: 12

 
Wielokrotnie słyszałem o tym, że dobra pizza w Ostrowcu dostępna jest w wielu lokalach.

Kierując się tą opinią poszedłem do pierwszej lepszej pizzerii i na szczęście spełniła moje oczekiwania. Bardzo dużym zaskoczeniem był fakt, iż za darmo mogłem wybrać puszyste ciasto, co jest naprawdę rzadkością wśród lokali gastronomicznych.

zoferek

Posty: 12

 
Nie mam wątpliwości, że pizzeria w Ostrowcu, którą na pewno powinieneś sprawdzić to http://www.mobilnapizza.pl.

Posiadają oni pizze w trzech rozmiarach od 26 do 52 cm. Na pewno nie wyjdziesz od nich głodny, a nawet głodni, gdy wydacie wspólnie zaledwie 30 zł. Dla mnie to zarówno tania, jak i smaczna pizza. Polecam serdecznie!

Muzyka24

Posty: 26

 
Niedawno odkryłem, iż pewna tania pizzeria w Ostrowcu wcale nie oferuje klientom słabych pizz. Wcześniej wychodziłem z założenia, iż „tanie mięso psy jedzą”, ale teraz muszę oficjalnie przyznać, iż nie miałem racji. Zmieniłem lokal, a dzięki temu mogę się najeść wydając zdecydowanie mniej pieniędzy niż uprzednio.

Radziuniek

Posty: 17

 
Bardzo długo czytałem wypowiedzi w tym temacie, aby wiarygodnie ocenić, która pizzeria w Ostrowcu będzie w stanie spełnić moje oczekiwania.

Bardzo zainteresowały mnie te lokale, które za darmo oferują dowóz, a także uwzględniają możliwość przygotowania pizzy na grubym cieście. Lubię także promocje, a więc dodatkowego plusa mają te pizzerie, które je regularnie organizują.

icee

Posty: 19

 
Pizza w Ostrowcu, którą jadłem była naprawdę bardzo w porządku. Dużo składników, a przede wszystkim sera i atrakcyjna cena, bo za pizzę 41 cm z serem, szynką i pieczarkami zapłaciłem tylko 19 złotych. Wydaje mi się to dość konkurencyjną propozycją, gdy wziąć pod uwagę koszt takiej pizzy w innych, większych od Ostrowca miastach.

jajosz12

Posty: 15

 
Pizza w Ostrowcu to wydatek około 15-30 pln w zależności od tego, jak jesteśmy głodni, a więc tego, ile składników będzie posiadała, a także którą średnicą będzie się charakteryzować. Czasami pizza może kosztować więcej, gdy wybierzemy grube ciasto bądź podwójne składniki, dzięki czemu pizza będzie zdecydowanie bardziej syta.

Osobiście zawsze wybieram podwójny ser.

PP_EQP

Posty: 24

 
Dobra pizza w Ostrowcu ma przede wszystkim całkiem dużo składników, a zarówno ciasto, jakie spełnia żądania klienta.

Poniektórzy mogą życzyć sobie, aby było ono cienkie, jak we włoskiej pizzy, lecz inni preferują grube ciasto, co nie powinno dziwić.

Bryzyt1

Posty: 16