Pizza Ostrowiec - POMOCY!!!

Pizza Ostrowiec - POMOCY!!!

Mam nadzieję, iż polecicie jakąś pizzę z Ostrowca. Ostatni nieźle się nacięliśmy na surowego placka.

DIOBELL

Posty: 11

 
Najlepsza i zawsze na czas mobilna pizza z Ostrowca http://www.mobilnapizza.pl. Polecam kochani, bowiem po prostu niebo w gębie, tanio i świeżo. Musicie tego spróbować.

esdoen1

Posty: 20

 
Osobiście wolę pójść na miejsce i zjeść dobrą pizzę. Bo jeśli chodzi o dostawę pizzy w Ostrowcu, jak sądzę też i w innych miastach bywa rożnie. Raz trafi Ci się szybko i cieplutko, drugim razem będziesz mieć powody do narzekania. A czasami pewnych spraw po prostu nie da się przeskoczyć.

Grabow12

Posty: 15

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Powinno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie rzeczywiście dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, że zgłodniałam.

Lupusx

Posty: 11

 
O, zjadłoby się taką parującą pizzę. Nie jestem z Ostrowca, to nie skorzystam, a burger też jak widać jest powalająco kuszący. Szkoda, wygląda na to, że to całkiem dobry lokal.

TomekK

Posty: 17

 
Taka tania pizzeria w Ostrowcu to super okazja, żeby częściej zaglądać do niej. Mam nadzieję, iż ceny będą się trzymały na tym poziomie poprzez długo. Wspólnie z rodzinką 4 osobową gigantyczna pizza w ich wydaniu spokojnie nam wystarcza, żeby się najeść. Pozdrawiam i życzę bez wątpienia smacznego.

giena1977a

Posty: 23