Opinie, niepubliczne przedszkole wilanów

Opinie, niepubliczne przedszkole wilanów

Witam serdecznie. Poszukuję dla własnej córci jakiegoś dobrego przedszkola w Wilanowie. Może być również prywatne. Polecacie jakieś?

yarpen2

Posty: 3

 
Zanim podjęłam decyzję co do przedszkola w Wilanowie, przejrzałam mnóstwo ofert, stron z opiniami itd. Tylko dzięki nim udało mi się ustalić, co tak naprawdę jest dla mnie ważne. Pomocne okazały się opinie i kontakt z samym przedszkolem, gdzie przedstawiono mi dokładną ofertę i odpowiedziano na każde moje pytanie.

zyciowy5

Posty: 11

 
Dla mnie dość ważna jest też sama nauka. Chciałabym od najmłodszych lat zaszczepić w córce jakąś pasję. Lubi sport, więc może jakieś sportowe przedszkole w Warszawie? Orientujecie się może, czy na Wilanowie znajdę coś takiego. Na zapisie zależy mi dość pilnie, ponieważ szybko muszę wrócić do pracy.

Mnicho56

Posty: 9

 
Najlepiej zapoznać się z opiniami innych rodziców. Ja tak zrobiłam i wówczas byłam pewna, że wybieram naprawdę idealne prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. Warto też określić oczekiwania, że na przykład zależy ci na konkretnych zajęciach.

Hunka

Posty: 5

 
To prawda, iż przedszkole jest jak drugi dom dla maluszków. Jak coś jest w takich miejscach nie tak, nie chcą chodzić. Kontynuując takie prowadzanie dziecka pod presją, można wykonać mu traumę na całe życie. Wybrałam dobre prywatne przedszkole w Wilanowie i jestem zadowolona. Najważniejsze, iż mój synek również.

Kaazz

Posty: 15

 
Bądź co bądź mój synek chodzi na razie do publicznej placówki przedszkolnej. Nie jestem zadowolona. Przede wszystkim z opieki. Dzieci nie są dopilnowane jak potrzeba. Poszukuję przedszkola na Wilanowie.

icee

Posty: 15

 
To link do naprawdę dobrego przedszkola w Warszawie w Wilanowie karatekids.eu. To jest przedszkole o profilu sportowym, gdzie dzieci mają codziennie mnóstwo ciekawych zajęć i zabaw. Na pewno się nie nudzą, ani też nie są obciążone zajęciami. Szczerze polecam.

czartorr

Posty: 10

 
To prawda, że przedszkole jest jak drugi dom dla maluszków. Jak coś jest w takich miejscach nie tak, nie chcą chodzić. Kontynuując takie prowadzanie dziecka pod presją, można zrobić mu traumę na całe życie. Wybrałam dobre prywatne przedszkole w Wilanowie i jestem zadowolona. Najważniejsze, że mój synek również.

MShR

Posty: 7