Prosze o namiary na firmę hostingowę

Prosze o namiary na firmę hostingowę

Dzień dobry.

Moi współpracownicy potrzebują licznych kont pocztowych, co biorę pod spostrzeżenie wybierając hosting. Jaka z firm będzie w stanie spełnić moje oczekiwania?

irecki67

Posty: 16

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

Morn32

Posty: 23

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj wyśmienitą ofertą hostingu, którą dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z którego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 złotych rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie cieszy. Szkoda, że nie stać mnie na opcję Business za 249 zł, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

showmemore43

Posty: 22

 
Witam. Na tym forum odszukałem dużo porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem zaspokojony, bowiem wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Pendrzec

Posty: 16

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się odszukać, choć nie mogę powiedzieć, iż to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, iż każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak wykonać!

wielgiii

Posty: 20

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, które reklamuje moje usługi, więc wymagania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, bo zapłaciłem za odpowiadający mi serwer tylko niecałe 50 złotych!

ZeljkoF

Posty: 22